26

Re: VELKÝ BALÍK oprav / úprav, žádosti prosím ZDE

rikitan napsal:

Vzhledem k tomu, že se snad? chystá zahrnutí automatického přechodu letní/zimní čas do buducího firmwaru, přimlouval bych se ještě za možnost použít alespoň jeden záložní NTP server.

Automatika letní/zimní čas už nějakou dobu ve FW je, nicméně děkuji za nápad se záložním NTP serverem.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

27

fanysoft napsal:

Chybí mi možnost rebootovat zařízení z menu (jako mají routry). Teď k němu musím fyzicky.

Bude v novém FW.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

28

fanysoft napsal:

Chybí mi možnost rebootovat zařízení z menu (jako mají routry). Teď k němu musím fyzicky.

Používám: Administrace - NASTAVENÍ DHCP / STATIC IP - Store (tlačítko na konci stránky)

Není třeba nic měnit. Dojde k restartu. Ale souhlasím s tím, že to je neintuitivní a položka v menu by byla lepší.

29

Zajímavá otázka je - proč je to vlastně potřeba restartovat ? zajímalo by mne to.

30

adamn napsal:

Zajímavá otázka je - proč je to vlastně potřeba restartovat ? zajímalo by mne to.

V podstatě jen pokud něco nefunguje jak má a nejsem si jist čím by to mohlo být. Naposledy to bylo po výpadku napájení, kdy se mi zdálo, že se relátka nechovají jak mají, takže jsem chtěl vidět log od začátku.