1

Téma: [vyřešeno] rozpad času

U první verze SDS bylo v sys 11 číslo týdne v roce. Zkusil jsem "jedenáctku" ve full-c, ale výsledkem je nula.
Je k dispozici informace o čísle týdne v roce?

2

Re: [vyřešeno] rozpad času

1) vždy je potřeba používat nejposlednější FW ofic. popř. BETA (tedy to co je v danou chvíli nejnovějsí)

2) ne všechny sys[] ze SDS 1.produktové řady jsou přímo 1:1 mapovány svými indexy na indexy v SDS 2.produktové řady - je potřeba se vždy řídit seznamem indexů pro 2.produktovou řady

3) pokud to ani v nejnovějším FW (ofic/beta) nefunguje, nechá se to ihned dobratem opravit - prosím dejte vědět

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

3

Jo tak v beta verzi už něco funguje, jen to asi není to co jsem chtěl .Zobrazuje se mi číslo 4 což asi odpovídá číslu dne v týdnu (čtvrtek). na wiki k  první řadě je napsáno číslo týdne:

"sys[11]  01 i R   rozpad LOCAL času: číslo týdne (TBD: x = neděle, y = pondělí, z "

ale z informací v závorce se dá tušit, že tam asi mělo být napsáno číslo dne a ne týdne. U předchozí verze jsem tento registr nepoužíval, takže to nedokážu  posoudit

4

Jo tak v beta verzi už něco funguje, jen to asi není to co jsem chtěl .Zobrazuje se mi číslo 4 což asi odpovídá číslu dne v týdnu (čtvrtek). na wiki k  první řadě je napsáno číslo týdne:

"sys[11]  01 i R   rozpad LOCAL času: číslo týdne (TBD: x = neděle, y = pondělí, z "

ale z informací v závorce se dá tušit, že tam asi mělo být napsáno číslo dne a ne týdne. U předchozí verze jsem tento registr nepoužíval, takže to nedokážu  posoudit

5

Potvrzeno je to den v týdnu - po půlnoci -tedy v pátek je tam 5.
Potřebuji to jen orientačně, kvůli nastavení akcí po rozednění a soumraku, už jsem si napsal jednoduchý vzoreček, který mi číslo týdne přibližně vypočte. Do budoucna chci doprogramovat řešení , které sem měl na první řadě sds: odeslání dotazu na php skript a ten vracel do sds východ a západ slunce pro daný den.

6

Už vidím kde je chyba - je to pojmenováno nesprávně. Díky za upozornění, opraví se to - nejedná se o "číslo týdne" ale skutečně o "číslo dne v týdnu".

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !