1

Téma: Úprava firmware na zakázku

Dobrý den,

rád bych se zeptal jak moc nákladné by bylo nechat si upravit firmware na zakázku.

Konkrétně se mi jedná o zpřístupnění pouze nastavení IP adresy a čidel na 1-wire sběrnici.

Chtěl bych, aby si v mé aplikaci s SDS dovedl nastavit IP adresu, popřípadě vyměnit teplotní čidlo i obyčený uživatel (neodborník).

Děkuji

Hanes

2

Re: Úprava firmware na zakázku

Můžete se více rozepsat o co přesně (funkčnost) jde ?

Myslím si, že to bez problému půjde udělat v rámci User Web projektu, tedy něčeho, co zvládnete buď sám, nebo si zadáte udělat.

Prakticky se to udělá tak, že si zpracujete původní webové stránky v SDS a z nich si uděláte vlastní uživatelské (zmenšené na ty funkce které jen chcete) a toto nahrajete do SDS. Jde to už teď. Včetně nastavení toho, že uživatel po vstupu do webového rozhraní SDS (napsání adresy) je přímo přesměrován na uživatelské webové stránky, a originální web nevidí.
Vše tedy už jde teď.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

3

Pokud jsem to pochopil správně tak si na své UserWeb stránce udělám odkaz na další stránku (nastavení) a tam si pomocí příkazů SET a GET budu měnit co potřebuju. Konkrétně IP adresu zařízení, masku, bránu a přidávat nebo odebírat teploměry na 1-wire sběrnici.

Hanes

4

Dobrý den,

mohl by mi někdo prosím poradit nebo nasměrovat na nějaký odkaz s popisem jak docílit toho, abych si ze svych UserWeb stránek dokázal změnit nastavení sítě (IP adresu, masku ...) zařízení nebo upravil původní SDS BIG-64 stránky s nastavením.

Díky

Hanes