1

Téma: [vyřešeno] SDS Micro Din E aktualizace firmware

Tak jsem se pokusil aktualizovat firmware a samozřejmě budu muset sds poslat výrobci,protože se mi to nepovedlo.Může mi někdo poradit jakým programem sdsko aktualizovat.Jsou tam programy pro sds první nebo druhý řady a ještě jiné,poraďte jakým programem a přesně jak SDS Micro Din E aktualizovat.Moc se v tom neorientuju,ale podle návodu to zprovozním.
Předem děkuji.

2

Re: [vyřešeno] SDS Micro Din E aktualizace firmware

SDS Micro Din E je "SDS první produktové řady", viz seznam zde: http://wiki.merenienergie.cz/index.php/SDS_list.

Pro jeho aktualizaci využijte program SDSC.exe, který je zdarma ke stáhnutí z webu (wiki).
Návod naleznete zde: http://wiki.merenienergie.cz/index.php/ … are_Update.

Vše je na wiki, dostupné buď proklikláním odkazů mezi stránkami, nebo použijte funkci "hledat" v menu vlevo.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

3

Mockrát děkuji,neumím hledat hlavně ty produktový řady.
Já jsem to SDS poslal výrobci na přehrání nového firmware,protože se mi stalo to,že aktualizace se přerušila asi na 50 procentech a já se to pak snažil hodit propojkou do továrního nastavení a pak už mi to nešlo vůbec zprovoznit.Nevím proč se firmware nenahrálo celé.Je možné,že to bylo tím,že jsem nebyl připojen přímo s SDS,ale mezi noťasem a SDS byl switch a SDS připojeno k elektroměru přes SO + a - vstupy.Zkrátka jsem to aktualizoval z pohodlí obýváku a nešel to do sklepa připojit přímo noťas-aSDS.Je teda možné,že z tohoto důvodu jsem firmware nenahrál.Chci se pro příště vyvarovat toho abych musel posílat aktualizovat výrobci.
A ještě jeden dotaz až se mi aktualizované SDS vrátí tak budu muset znovu nahrát nějaký ten program aby se mi data odesílala opět na e-portal?
Předem děkuji Petr

4

SDS-C program by měl zůstat. Pokud ne (ale nemyslím si že by zmizel), tak to snadno nahrajete.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !