Téma: [vyřešeno] Časté výpadky portálu

Myslím, že výrobky SDS jsou celkem dobře vymyšlené, zejména pro osoby které umí programovat,
což já nejsem.

Jediné, co mě dost mrzí, že výrobky neumí zpracovávat statistiku samy, jelikož ePortál, na který se
dost sázelo je (v mém případě) neustále nedostupný (stav k dni zápisu tohoto příspěvku).

Buď výpadky směrem od zařízení na portál, nebo o dost častěji je (pro mne) problém se na ePortál vůbec přihlásit.

Je hezké, že jsem si uměl jako samouk dát tabulky z ePortálu na své webové stránky, z čehož jsem měl
i radost, ale tím, že je eportál (pro mne) neustále nedostupný začal být pro mě docela rychle okoukaný.

2

Re: [vyřešeno] Časté výpadky portálu

Prosím kontaktuje výrobce (onlinetechnology.cz) a informujte ho o svých problémech (výpadky portálu) a na základě tohoto se pak výrobce pokusí nalézt vyhovující řešení.

Mám obavu že dostupnost portálu ale garantuje majitel serveru (web-hostingová firma) a že ruce výrobce budou poměrně svázané v tomto ohledu.
Ověřil jste si kvalitu připojení do internetu a dostupnost datové cesty k serveru (mimo SDS), aby se vyloučilo to, že je chyba ještě jinde ?

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

3

Co se to děje s portálem v posledních dvou dnech? Mně teda vůbec nenaskočí přihlašovací stránka.
J.

4

Na jaké adrese (URL) ? portálů je více.

Každopádně zkuste zavolat na mobil OnlineTech, viz odkaz nahoře v liště (Výrobce).

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

5

Adresa: eportal.merenienergie.cz
Ale v tuto chvíli 7:15 opět funguje a koukal jsem, že včera v době kdy se mi nefungovalo přihlášení, zařízení SDS micro data posílalo a záznamy na portálu skutečně jsou.

Včera jsem zaznamenal tento problém: Pokaždé při zadání adresy: eportal.merenienergie.cz mi vyskočila stránka merenienergie.cz a jeden den o víkendu dokonce ani tyto stránky ( merenienergie.cz ) nefungovaly.

6

Odpovím si sám, moje chyba, na android tabletu bylo nutno v prohlížeči zaškrtnout "Verze pro PC",
pak eportal.merenienergie.cz jede správně

J.