Pravidla užívání fóra

Svým přístupem na toto fórum souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte toto fórum, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním tohoto fóra s těmito podmínkami souhlasíte.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí provozovatel tohoto fóra, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že provozovatel tohoto fóra a jím pověřené osoby má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože toto fórum ani PunBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá provozovatel tohoto fóra ani PunBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Naše fóra jsou postavena na systému PunBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“.

PunBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o PunBB navštivte stránky projektu PunBB nebo stránky české podpory PunBB.

PRAVIDLA:

- toto fórum je určeno pro poskytnutí technické podpory všem uživatelům zařízení řady SDS - OnlineTechnology.cz
- nepište sem své názory a nesmyslné příspěvky - prosím respektujte to, že toto fórum je určeno jako pomoc při konkrétních technických problémech - pokud chcete přispívat, pak položte jednoznačnou otázku k věci, nebo můžete přispět odpovědí, ale opět konkrétní technickou odpovědí... jsme tolerantní a určitě nejsme striktní a zlí, ale nepokoušejte nás
- na tomto fóru je zakázáno diskutovat cokoliv jiného než co se týká technických záležitostí ohledně zařízení SDS - OnlineTechnology.cz
- nepomlouvejte konkurenci, protože to není slušné chování, a také se pak konkurence zde nemá jak bránit, takže buďme všichni fér
- neuvádějte odkazy na konkurenční weby výrobků, naopak odkazy na vaše vlastní weby týkající se tématu jsou OK
- odkazy na vlastní galerie, kde je v hlavní roli některé zařízení SDS jsou OK
- vlastní reklama je OK za určitých podmínek: pokud užitečně přispíváte a vaše reklama není konkurenční vůči SDS
- uvádějte informace o své osobě do podpisu zpráv, můžete přidat i svou reklamu (viz předchozí bod)
- dotazy na důvěrné obchodní informace zde nejsou vítány, prosím nepište je
- pokud chcete řešit něco jiného než technické záležitosti, využijte jiné formy než tohoto veřejného fóra

- zvolte si takové uživatelské jméno, aby jej nebylo možné snadno zaměnit se spammerem: ideálně vaše celé jméno, např. PetrPlihal

NO SPAMMERS ARE WELCOME.
YOUR IP WILL BE BANNED IF YOU TRY TO REGISTER AND ACT AS AN SPAMMER.
DO NOT USE OUR SITE FOR YOUR LAME SEO AND/OR LINK BUILDING.
NOT ONLY THIS DOES NOT WORK, YET THIS IS FORBIDDEN BY THIS SITE OWNER.Z důvodů velmi zvýšené aktivity spamerů, zakládajících falešné účty, jsme nuceni dočasně zavést registraci s potvrzením přes email.
Pokud to pro vás nebude fungovat, napište nám na sds@an-d.cz, a registraci vyřešíme.


Průběžně provádíme promazávání spamerských účtů, které se dostanou přes verifikační prvky při registraci. Někdy se stane, že dojde omylem ke smazání platného (ne-spamerského) uživatelského účtu: ihned nás proto prosím kontaktujte, ať můžeme provést nápravu.